loading

Bu sitenin kullanıcıları aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır :

  • Bu site (www.isvarant.com ) yer alan bilgiler İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından ihraççısı olduğu aracı kuruluş varantları ile ilgili olarak bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.
  • Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir.
  • İş Yatırım’ın ihraççısı olduğu aracı kuruluş varantları ile ilgili teknik detaylar ve bilgiler, ilgili ihraçların izahname ve sirkülerlerine ve bu sitede yer verilmiştir. İş Yatırım Menkul Değerler’in ihraççısı olduğu varantlar, sadece İş Yatırım’a izahname ve sirküler ile belirlenmiş koşullara göre yükümlülük oluşturur. Yatırımcılar herhangi bir aracı kuruluş varantında işlem yapmadan önce o varantın izahname ve sirkülerini okumalı ve burada belirtilen işleyiş ve koşulları anlamalıdır.
  • Bu sitede yer alan geçmiş performansa yönelik veriler, gelecekteki performans için endikasyon oluşturmaz. Varant fiyatları hızla düşebileceği gibi hızla yükseliş de gösterebilir ve yatırımcısının tüm yatırımını kaybetmesine yol açabilir. Bu nedenle varant yatırımı yapmadan önce imzalanması gereken Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliğince belirlenen Varantlara İlişkin Risk Bildirim Formunu dikkatlice okunması ve anlaşılması, ayrıca mümkünse profesyonel yardım alınması gerekmektedir.
  • İş Yatırım Menkul Değerler AŞ, 318 sayılı BIST Genelgesi’nde belirlenen koşullar çerçevesinde piyasa yapıcısı olduğu aracı kuruluşlar varantlarının işlem gördüğü Kurumsal Ürünler Pazarı’nda piyasa yapıcılığı yapacaktır. İş Yatırım Menkul Değerler’in Aracı kuruluş varantlarının likiditesi ile ilgili olarak piyasa yapıcılığı yükümlülükleri dışında taahhüdü bulunmamaktadır.
  • Bu sitede yer alan yorum, tavsiyeler ve alım satım stratejilerinin alım satım önerileri ya da getiri vaadi olarak yorumlanmaması gerekmektedir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
  • BIST 30 Endeksi sadece BIST tarafından oluşturulmakta ve hesaplanmakta olup, Endekse ilişkin tüm fikri haklar ile sınai mülkiyet hakları tamamen BIST’a aittir. BIST, Endeksin veya Endeks içinde yer alan herhangi bir verinin doğruluğu ve/veya tamlığı konusunda garanti vermediği gibi bu Endeksin hesaplanmasında kullanılan verilerin hatalı olmasından, hesaplanma ve/veya yayınında oluşabilecek veya endeksin bir finansal ürüne uygulanmasından kaynaklanabilecek hata, yanlışlık, gecikme ve/veya ihmalden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. BIST, Endekse dayalı olarak oluşturulan İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. BIST 30 Aracı Kuruluş Varantına (“Finansal Ürün”) hiçbir şekilde sponsor, garantör veya kefil olmadığı gibi, Endeksin bu Finansal Ürün için kullanılmış olması, bu Finansal Ürünün BIST tarafından uygun bulunduğu veya tavsiye edildiği anlamına gelmez.

BIST isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'a ait olup, tekrar yayımlanamaz.

  • İş Yatırım Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası’na ulaşmak için tıklayınız.

Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından 15 dakika gecikmeli olarak sağlanmaktadır. Foreks’in sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi için lütfen web sitesini ziyaret ediniz – https://www.foreks.com

;
;
;